Ford Mondeo GHIA -05

Shitet nga: Avni 21 Shk 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
Shitet Ford Mondeo GHIA TDCI ( me dy tkuqe )
I regjistruar per her te par ne kosov me 26 08 2015
Viti i prodhimit 2005
Eshte ne gjendje shum te mir teknike
Posedon extra
KLIM
ABS
AIRBAG. 7
ESP
CENTRAll
GJAMA ELEKTRIK
KOMANDAT NE TIMON
KARRIKA GJYSEM LEKUR
BËJM NDRRIM ME VETUR VETEM AUTOMATIKE DHE PA DOGAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim