FORD RANGER -05 TD TURBO 2.5

Shitet nga: XHIP 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Ranger
FORD RANGER 2005 I ARDHUR NGA ZVICRRA ME RIMORKIO 4 XHAMA NE PULL 4 DYER 2 MENJAQA GOMA TE REJA 1000 FRANGA SI DHE MBULOJEN E RIMORKIOS EKA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim