GOLF -04

Shitet nga: Golf 27 Pri 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 400 EUR

Komuna: Pejë
SHES VETUREN GOLF 5 1.9 TDI
VITI /2004 Model 2007
RKS-DERI ME DAT"03 04 2016
KLIMMATRONIK
BORD KOMPJUTER
ESP
ABS
SERVO
AIRBAG
GJAMA ME RRYM
PASQYRE ME RRYM
VETURA OSHT SHUM E RUJTNE SI JASHT EDHE MBRENDA
OSHT NE GJENDJE TEPER TMIR TEKNIKE SI DHE OPTIKE
VLEN TE CEKET HIPOTEK NUK OSHT PERKTHIMI MENJEHER BEHET
TEL 049244804
Sms mos dergo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim