GOLF 2 1.6 DIZEL U SHIT NGA (FATLUMI) FLM MERRJEP

Shitet nga: JETON 13 Shk 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
<> GOLF 2 1.6 DIZELL I THJESHT 40kw (Ekstra I Rujtum)-89 10 MUJ RKS<>

-SHES GOLF 2 1.6 DIZELL 40kw Hargjon shum Pak

-FABRIKISHT 40kw

-PODIN E KA ARRE PA ASNJE GRRITHE ME GARANCJON

-VITI I PRODHIMITE 88 MODELI 89 AS 91 SUN GJAN MAT RUJTUM SE GJANE FJALA E FUNDIT E GOLFIT

-ME LIBRA TE SERVISITE - ME LIBREZ TE GJERMANIS - ME LETER TE DOGANES

-NJE PRONARE Gjermani-Kosove ME GARANCJONE DALIN DY PRONARE VETURA IPET FAL

-I REGJISTRUARE NE RKS 10 MUJ -Nemer Tem ( HIPOTEK NUK ESHTE ) 100%

-MUND TE VERIFIKOHET KU DONI JU.

-PERKTHIM I MENJEHERSHUM

-MA SHUM KA NEJT SE QE ESHTE VOZITURE NE VITIN 09 - 03 - 2005 ESHTE DOGANU DHE RIGJISTRU

-PER GOLF 2SH MOSU LODHNI NEATE DREJTIM QE KENI ME GJET MATE MIRE DHE MATE RUJTUM

-SI BRENDA PO ASHTU EDHE JASHTE

-GOLFI ESHTE I SERVISUM ME GARANCJONE ME DATEN 26- 07 - 2015 KOMPLET SERVISET E KRYME

-AKUMLLUATORIN e ri 80 AMP ME 2 VJET GARANCION

-RRYPIN E DHAMZORE TE NDRRUM ME 26-07-2015

-ULJEN E RE ------ FILTERIN E AJRIT------- FILTERIN E NAFTES -----KAISHIN E RI

-EKSTRA KA:

* CENTRALL

* 5 SHPEJCI

*SHIBER

*RADIO ME CD

* FARAT I KA KRISTAL

* SHTOPAT I KA KRISTAL FABRIKISHTE - GTD

* 4 GOMAT E DIMRIT

-2 QELSA FABRIKISHT

-NGJREN E KUQE METALIKE FABRIKISHT PA AS NJE GERVISHNJE SHUM E RUJTNE

-NGJYRE E KUQE METALIKE PA ASNJE GERVISHJE QE MUND TE SHIHET , SHUM E RUAJTUR

-QMIMI ESHTE I VOLITSHEM SHUME

-SMS MOS DERGONI

-VREJTJE VETURA GJINDET NE MALISHEV

-NA KONTAKTONI NE NUMRIN 044-970-810 OSE NE 049-829-799

-NDRRIM IMUNSHUM

------QMIMI I VOLITSHUM------ THIRRNI SE JA VLEN ---------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim