Golf 2 -88

Shitet nga: Egzon 25 Shk 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Komuna: Pejë
Shes Golf 2 1.3 benzin. Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe te rregullt, eshte shume e ruajtun, dhe ka bateri te re, eshte e qlajmruar qe 1 jav., pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim