Golf 2 turbo dizell iterkuller -87

Shitet nga: Privat 10 Shk 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Pejë
Shes golf 2 turbo dizell interkuller me 6 muaj regjistrim ne gjendje shum te mir teknike si dhomtorike vetura posdon kater dyre konfor golf 3 fellne golf 3 si dhe me guma te rrej te dimrit me kastofon me cd..Vetura shitie per shkaqe personale per emrigim Urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim