Golf 3 isapo ardhur nga zvicrra -95

Shitet nga: Golf 06 Shk 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes veturen golf 3 1.8 benzin isapo ardhur nga zvicrra ne gjendje shum shum te mir vetura pesedon centrall hidrolik gjama me rrym para dhe pas abs airbeg shiber fellne te bukura per me shum info na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim