Golf 6 GTI -12

Shitet nga: Edi 08 Maj 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Senzora para dhe mbas gjama tzi fabrikat likur xenon bi xenon nxemje karika tempomat bord kompjuter 4dyer Navigacion i sapo ardhur nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim