Golf highline -02

Shitet nga: Golf 09 Shk 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Vetura asht tdi me di te kuqe dhe asht 6 shpejtsi gumat te reja siq shihen edhe ne foto dhe me komplet frenimin te ri pashqyret para dhe te mramta me gjeth pakne dhe glicerin te ndrum dhe full servis te krym vetura asht tip- top pa as ni cent investim.

Bord kompjuter
Pashqyret me rym me nxemje
Karikat nxemje
Tempomat
Gjomat me rym para mbrapa
Klime tronik
Cd shangher me 6
Hallogenka
Fellne 17 fabrikat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim