HYUNDAI SANTA FE -07

Shitet nga: Hyundai 15 Mar 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
-SHES HYUNDAI SANTA FE NE GJENDJE PERFEKTE.

-E DOGANUAR DHE E REGJISTRUAR SIC MUND EDHE TA SHIHNI,KAPACITETI 2.2 CM3

-PER ME SHUME INFORMATA:

-049770101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim