Hyundai Galloper --99

Shitet nga: .... 23 Krr 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Hyndai galloper 2.5 turbo dizell interkooler ne gjendje te shklqyshme. I regjistruar deri ne Prill 2016.
Vetura ka:
klim ne funksion ,
4x4 ne funksion ,
ABS
Airbag
centrall,
Gjama me rrym
Hidroulik
kasetofon me mundesi per SD kartele dhe bllototh per telefon
servisim te kryer...rypin dhembezor, vajin, te gjith filterat..
Per me shum informata kontaktoni 049142765

ndrrim i mundshem.. Me marveshje!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim