Hyundai Galloper -00

Shitet nga: isa 20 Pri 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina eshte e ardhur nga Zvicra dhe eshte e qlajmruar,makina eshte ne gjende shume te mire,cmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim