Hyundai galloper -99

Shitet nga: hunday 16 Pri 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 350 EUR

Komuna: Pejë
Vetura osht ne gjendje perfekte ka centrall,abs,klim e shum sende tjera,4x4, hipotek nuk osht, shumm i rujtun,regjistrim i skadum por i qlajmrum, pa denim..mundeni me ardh me pa dhe me provu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim