Hyundai Galloper 2.5

Shitet nga: Galloper 18 Dhj 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Galloper
2.5 DIZELL GJIPI OSHT SHUM.NE GJENDJE TE.MIR TEKKNIKE DHE.OPTIKE VETURA POSEDON KLIM, ABS, AIR BAG, RADIO, BLUETOOTH,4×4, CENTRAL XHAMAT ELEKTRONIK, PASHQYRET ELEKTRONIK GOMAT TMIRA NGJYR E GJELBERT METALIKE FELLNE FABRIKISHT, I PUNON SHUM MIR , NUK OSHT I PERDORUM SHUM, SKA SHUM TKALUME SAKT E KA 197.250, OSHT I RRUJTUN PO SHIHET EDHE N FOTO,SERVISAT E KA TKRYME,FILTERAT E KREJT.
AUTOMJETI NUK KA NEVOJE PER ASNJE LLOJ SHERBIMI

INFO NE: 049 381 301
VIBER: +38649381301
KONTAKT PREJ ORES 09.00 DERI 22.00

FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim