Shes gjipin Hyndaj galloper ne gjendje shum te mir

Shitet nga: Mustafe 21 Tet 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Galloper
Vetura ka centrrall, xhama elektronik, 2,5 interkuller, airbag me 7 ulese dhe eshte ne gjendje teknike shum te mir. Regjistrrim ka edhe 8 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim