Hyundai Getz dizel 1.5 16v ushit egzoft pronari r

Shitet nga: honday getz 14 Pri 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Getz
shes honday getz1.5 16v hargjon pak eshte shum i shpejt motorrin ekstra ngre me Zingjir osht shum i ruajtun, regjistrim ka eshte ardh nga zvicrra dhe eshte doganu dhe regjistru e disa procedura qe duhet ba konform ka pothuajse ma shum
se golfat qe jan vite 2007. ka klim airbag vitin i ti osht nfund 2006 nfund dhjetorit pothuajse 2007 muni me ardh me provu bindeni vet per me shum044290540+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim