Hyundai Sonata 2.0 crdi -07 mundesi ndrrimi

Shitet nga: hyundai 05 Pri 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Sonata
hyundai sonata 2.0 crdi viti 2007
vetura i ka te gjitha opcionet e nje veture moderne,
regjistrim deri ne fund te gushtit
hipotek nuk eshte.169000 km origjinale
me te gjitha serviset e kryera
shpenzimet e vogla dhe ne gjendje shume
te mir teknike dhe optike.regjistrim deri me 28-08-2017
per ma shum info mundeni me pa veturen.
viber +37744607343
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim