Iii shitur...Audi A8 3.0 Tdi Full extra:RKS 1 VI..

Shitet nga: 049882215 25 Shk 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   9 499 EUR

Komuna: Pejë
.Audi A8 3.0 TDI i regjistruar RKS 1Vit FULL EXTRA:
.Automatik tiptronik shpejtsi ne vollan
.Ulset likur dhe me nxemje ,Ulset me memorie te shoferit dhe pasagjerit,ulset me masazh.
.Navigacion te madh DWD mp3 plus magazin me 6 cd .Klimatronik klim para dhe mbrapa .Bordkompjuter te madh kollor .Airbag x12 .Gjomat electronic .Pashqyre elektronike dhe me nxemje+Palohen,perde mbrapa
.Komanda ne vollan .Fellne 19inch S line
.Tempomat .Xenon bi xenon fabrikisht me sistem robot . .Retrevizor ne pashqyre
.Senzor ne pashqyre .Airbag x12
.Senzor shiu .Airmatic sistemin e ngritjes dhe uljes .Shiber me sollar .Mundsi pershtatje te ruges comfor+sport+lift etj
Ndriqim mrena dhe jasht extra .Llajsne kromi . .Model S . .Senzora parkimi para dhe mbrpara , Vol .Sistem te muzikes extra Etj, FULL EXTRA .TEL. 044 88 55 16 IPKO 049 88 22 15 . .TAG. .
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA gjyp
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A A gjip
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff
PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira
,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA
PER KETO MAKINA:
KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO G..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim