Isuzu Trooper dizel -92

Shitet nga: riza berisha 08 Shk 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Pejë
shitet gjipi ne gjendje te rregullt bejm nderrim me mjete bujqesore edhe me vetura nr kontaktues 045618116 dhe 044759252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim