Jeep Cheroke -98

Shitet nga: Djellor tolaj 24 Shk 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes gjipin jeep cheroke i po sa ardhur nga ch ne gjendje te rregullt ne gjdo sen esht diesel 2.5 turbo motorin dhe kareserin shum gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim