Jeep Cherokee 2.5 4X4 -97

Shitet nga: Cherokee 31 Maj 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR   3 600 EUR

Komuna: Pejë
Jeep Cherokee, 2,5 Benzin, viti I prodhimit 1997, 4 cilindra, e ka edhe sistemin me GAS (Propan-Butan, Plin) me dizne per cdo cilinder. Ne gjendje te mire teknike. I regjistruar deri ne gusht te 2015.Me klime. Autoradio dhe autoparlanta PIONEER, CD,USB,
Konsumi shume I volitshem. Posedon edhe librin e serviseve. Edhe dy goma reserve.

CMIMI I DISKUTUESHEM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim