Jeep benzin -03

Shitet nga: Ngadhnjim 28 Mar 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 099 EUR

Komuna: Pejë
Përshkrim i sendit

Shitet vetura e importuar nga USA qe 3 muaj, Acura mdx touring : Viti i prodhimit 2003 Mila te kalura 106401 mila. Motori benzin 3.5 Ngjyra e zezë Marshi automatik Lekurë Senzora te shiut Goma michelin Shiber 7 ulëse etj etj vetura eshte pa dogan me tabela te USA Qmimi 7099 euro i negociushem, si dhe mund te llogaritet ne kompensim per ndonje banesë qoft ne Prishtine apo ne Fushe Kosovë apo ndrrim i mundshem me ndonje veture rks me motor me te vogel .

Per qfaredo informate shtese ju lutem mos hezitoni dhe em kontaktoni ne qfaredo kohe,

045 539 144 049813122
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim