Shes Gjipin Grand Cherooke 2000 3.1 Dizell

Shitet nga: ILIR 27 Jan 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jeep
Modeli: Cherokee
Shitet Gjipi Grand Cherooke Ne Gendje Teper Te Mir Dhe Pa Defekte i Shtrangum Teper Turbo Dizell 3.1 4x4 Viti 2000 Regjistrim Edhe 8 Muj Ne Emer Tem Osht Ka AirBag SRS Klim ABS Karrikat Me Nxemje Dhe Likur Senzora Xhamat Elektronik Centrall Per Mashum Info Mund Te Kontaktoni Edhe Ne ViBeR +377 44 265 138
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim