Shitet Jeep Cherokee 2.1 Turbo Diezell

Shitet nga: Alban 21 Sht 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jeep
Modeli: Cherokee
Shes Jeep Cherokee 2.1 Turbo Dizell Viti 87 Rks Por i Qlajmruar
Eshte Ne gjendje te rregullt i sa është ber servisi:
Llamella e re
Ulja dhe Filterat e Ri
Rrypi motorrit dhe Pumpa e ujit te Reja
Vakumi i frenimit,Pumpa e hidraulikut te Reja Esht ne Gjendje te Shkelqyer Ndrrim i Munshem. +38649-344-834 Plus Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim