Jepp Comander -07

Shitet nga: shkelzeni 05 Maj 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
jeep comander 2007 3.0 dizel 76177 km ne dhjetor te 2014 i doganuar dhe i regjistrum ne rks
ka dy qelsa, 4 goma te dimrit me fellne dhe 4 goma te veres me fellne 21 coll, 7 ulse,eshte ne gjendje perfekte
navigacion,klimautomatike,memorje ne karrika,cenzor te parkimit,tempomat,muzik te mir me 6 cd,motorrin mercedes,4wd lov,i ardhun nga gjermania,garnatoj per dokumenta dhe per kilometra.

Shkelzeni-044-234 975
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim