KIA CARNIVAL 2.9 CRD-AUTOMATIK-RKS 2001-SHES OSE..

Shitet nga: Xxxx 01 Maj 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
KIA CARNIVAL 2.9 CRDI 2.9-RKS 2001-SHES OSE NDROJ
shitet vetura e tipit Kia Carnival ne gjendje shum shum te mir teknike , i regjistruar RKS dizell automatik-Me klim per para dhe mbas air bag esp gjama pull karika levizje me 7 ulse , vetura posedon goma te rreja kasetofon me cd klima perpara si dhe mbas fellne , si dhe me te gjitha servisat e bera nket muaj

049160480


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim