KIA sportage 2000 diesel -02

Shitet nga: zef kabashi 18 Shk 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 990 EUR

Komuna: Pejë
shes KIA sportage 2000 diesel, ne gjendje te mire, i regjistruar RKS deri ne muajin tetor 2015, garantoj per dokumenta dhe hipoteke nuk eshte askund perkthim i menjehershem tek pronari i ri, nderrim i mundshem me ndonje vetur me te vogel por me vlere me te madhe, dmth shtoj pare sipas marreveshjes, me nderrim ka tjeter qmim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim