Kia -02

Shitet nga: Dardan 11 Shk 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
shitet vetura e tipit Kia Carnival ne gjendje shum shum te mir teknike , i regjistruar RKS dizell automatik me 7 ulse , vetura posedon goma te rreja kasetofon me cd klima perpara si dhe mbas fellne , si dhe me te gjitha servisat e bera nket muaj , shes per arsye personale MIGRIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim