Kia Sportage -02

Shitet nga: Granit 18 Shk 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
SHES KIA SPORTAGE VITI I PRODHIMIT 2002,KA REGJISTRIM DERI ME 02.2015, 4 X 4 2.0 DIESEL NE GJENDJE TE SHKELQEYR ESHTE I DOGANUAR NE RKS, POSEDON , AIRBAG , KLIME.GOMA TE REJA. DHE ESHTE SHUME I RUAJTUR SI JASHTE ASHTU EDHE MBRENDA .. TEL : 049 626 804 / . VIBER +38649626804

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim