Kombi Opel Movano 2.8 TD 35 -01

Shitet nga: ---- 26 Qer 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet Opel movano MAXI 2.8 TD 35 2 ulse karriga e shoferit me ajr me klim AC xhamat elektronik i ardhur nga zvicrra i sapo doganuar dhe i regjistruar ne RKS regjistrim deri me 06.03.2016 me te gjitha serviset e krye 4 Goma te reja me C per ngarkes nuk ka nevoj per asnje investim mund ta kontrolloni ku te doni per Dokumenta ju garantoj

045-657-478
049-592-122
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim