Kombi peugeot boxer 2.5 -97

Shitet nga: kombi 19 Pri 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 350 EUR

Komuna: Pejë
Shes kombi peugeot boxer 2.5, i ardhur nga Zvicrra,i pa doganuar,ne gjendje shum te mir, per me shum shiko fotot dhe karakteristikat e tij,pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim