MERCEDES-BENZ S 430 L- AIRMATIC

Shitet nga: mercedes 23 Pri 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
* SHITET MERDES S-430 VERSIONI L-LANG--BENZIN

* ABS, ALUFELGE, AIRBAG,BORDCOMPUTER,ESP,KLIM,KLIM AUTOMATIKE,NAVIGATIONSISTEM,TEMPOMAT,DRITA XENON,NXEMJE DHE FTOHJE TE KARRIGEVE,TIPTRONIC,TELEFON,RADIO ME CD DHE KASET.POASHTU POSEDON TV.

*MAKINA POSEDON SISTEMIN E NGRITJES,NGRITET LART NESE RRUGA ESHTE E KEQE.

*POASHTU POSEDON SISTEMIN E MBYLLJES SE DYERVE-SERVO,MJAFTON VETEM TA AFRONI DEREN DHE AJO MBYLLET VET.

* ESHTE PA ÇELSA,STARTIMI I MAKINES BEHET ME ANE TE CHIPIT.

*ESHTE I PRODHUAR NE MUAJIN E 12 TE VITIT 1999,KA DAL NE QARKULLIM NE VITIN 2000.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim