MERCEDES E 320 CDI -Ndrrim i mundeshem -04

Shitet nga: NTSH ,TE BEKA. 11 Mar 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
- Mercedes E Klass 320 Cdi Diesel. - Viti 2003 Modeli 2004. - Seria Avangard. - Modeli W 211. - Caravan . - Ngjyra I ZI Metalik -I ardhum nga Zvicrra. Pa Dogan . - Extra Full. - Automatik TipTronik 6 Shpejtsi . - Airbag . - Abs . - Srs . - Esp . - Clima Tronik 4 Zona . - Bord Compjuter . - Navigaxion. - Tv Dvd Video. - Komanda Ne Timon . - Magazin Me 6 Cd Changer. - 4 Dritaret Me Rrym + Kollor Fabrikisht. - Ulset Lekur Me Nxemje Me Ftofje + 3 Memore Air Condicioner. - Vollanin Me Levizje Me Rrym . - Xenon Bi Xenon Me Llupa Me Larje + Sistem Robot.. - Vendin Edhe Per Dy Ulse Shtes. - Kipeku Qelet Dhe Mshelet Ne Pull - Pasqyret Me Rotevizor. - Shmigafca Ne Pasqyre. - Senzor Te Shiut. - Senzor Te Parkingut Para Dhe Mas. - Fellne 16 Me Goma M+S. -E ka sistemin me u ngrit dhe me u ule me jastek -Mundesi ndrrimi me naj vetur ose kombi. -Tel.+377044223791+38649223791
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim