MINI ONE dizel -03

Shitet nga: Mini diesel 12 Pri 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Mini one diesel 1.4 hargjimet minimale:
Klime
Bordkomjuter
Fellne me goma te reja
frenat para dhe te pasme te reja
Gjasht marshe
Radio me cd
Centrall bmullje ne qelis si dhe i ka dy qelsa
Gjamat me rym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim