Mazda 323, 1995, 1.3l Benzin

Shitet nga: Bekim 21 Tet 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: 323
Shes veturen e qlajmeruar!

Mazda 323, regjistruar ne 1995 per here te pare ne gjermani.


Vetura eshte teper ekonomike, 5 litra ne 100km.

Ka nevoj per pak investime ne te, amortizeri i fundit dhe molleza e pare majtas!
Perndryshe, motori i vetures eshte ne gjendje te mire.

Ofertuesi me i larte e fiton drejten e blerjes se vetures!

Ofertat ne email adres!?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim