Mazda Tribute nderrim i mundshem -01

Shitet nga: Dema 07 Jan 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: Tribute
Shes Gjip Mazda Tribute 2001, ne gjendje te rregullt optike dhe teknike. Posedon klime,air bag, abs etj. Kilometrat e garantuara e exportuar nga Zvicra.( mund te kontaktoni edhe permes viber.)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim