Shes Mazda Tribute 2003 plin - Benzin

Shitet nga: Valdrin Haliti 25 Mar 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: Tribute
Shes mazda tribute 2003 3.0 24V plin-benzin
I prodhuar per treg amerikan posedojm gjitha dokumentacionet e tij
Vetura eshte me dogan dhe 1 vit regjistrim te plot plus kartanin e gjelbert per nje vit
Plini eshte sistem italian

Vetura ka:
1.plinin
2.eshte automatik
3.webaston nxemjen
4.xhamat elektronik
5.dyert central
6.gasin tempomat
7. 4X4
8.Klime
9.airbag
10.ulset likur origjinale
11.ulset me rrym
12.radio JVC
Te gjitha keto i punojn ne gjendje shum te mir

Mob: 044124924
Ipko: 049124924
Viber: +37744124924
Bejme nderrime me ndonje vetur me te vogel

Cmimi sipas marrveshjes

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim