Mercedes -90

Shitet nga: nexhat 14 Mar 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes merdecin ne gjendje shum shum te mire,me regjistrim plot 1 vit,vlen te permendet vetura nuk eshte ne hipotek dhe mund te perkthehet menjeher,(bejm ndrrim me vjeta ose lop)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim