Mercedes A 160 benzin -99

Shitet nga: a 160 22 Shk 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Mercedesi osht ne gjendje te rregullt Teknike dhe xhenerike. Hargjimet shum shum tvogla. Nderroj me vetura me te medha p.sh mercedes e 220 ose 270 , golf 5 etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim