Mercedes Benz 250 Dizel -85

Shitet nga: Fatmir 14 Shk 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer teknike! Eshte e pershtatur per persona me aftesi te kufizuara (dritat dhe sinjalizuesit ne anen e djathte). Eshte e regjistruar ne menyre te rregullt dhe ka ende regjistrim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim