MERCEDES 190 D

Shitet nga: Ramiz 14 Gsh 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Mercedes 190 dizell,regjistrim 11 muaj,i ka Gumat t reja m+s,bateri t re me garancion 2 vjet,shiber,kasetofon mp3... vetura osht shum e ruajtur,dhe e servisuar,ska nevoj per investim.. n emer t pronarit ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim