Mercedes 190

Shitet nga: xxxxxxxxx 21 Jan 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Viti: 1985
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Mercedes 190 disell,i servisuar,edhe 4 muaj regjistrim,me fellne dhe goma shum te mira,pres bleres serioz,nr kontaktues 049757155!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim