Mercedes

Shitet nga: vegim 25 Shk 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes mercedes 190 diesel ne gjendje te mir teknike dhe optike,regjistrim i skaduar ,bejme edhe ndrrim.me ndonje vetur te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim