Mercedes Benz C 250

Shitet nga: Naser Krasniqi 08 Tet 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shes veturen Mercedes Benz C 250. E cila eshte ne gjendje shume te mire teknike.
Vetura eshte e ardhur nga Zvicra dhe eshte e padoganuar.
Per informata me te hollesishme me telefononi ne nr: 044137563
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim