Mercedes benz 250 -91

Shitet nga: Haxhi 17 Mar 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shitet mercedes benc me gjendje te mir motorike,mekanike dhe optike me pe shum kontaktone nr teli pres bleres serioz
Qmimi sipas marrveshjes
Nga ora 08:00/20:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim