Mercedes

Shitet nga: Ardian 02 Pri 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shitet mercedes 250d ne gjendje shume te mir vetura eshte e qlajmruar mund te kontaktoni nr tel dhe wiber 044104752 dhe ipko 049447906.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim