Mercedes 300

Shitet nga: Mustaf 13 Dhj 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
Mercedes 3.0 dizell i vitit 1990 i ardhur nga amerika por regjistruar dhe doganuar ne kosov posedon klim abs tempomat shiber fellne te bukura te alumimit karrigat me nxemje xhamat elktronik perden per xhamin e pasem 5 shpejtsi full extra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim