shes veturen mercedes 300 kupe ne gjendje te mir

Shitet nga: Eldonis 24 Nën 07:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
shes veturen mercedes 300 kupe ne gjendje te rregullt i regjistruar bejm dhe ndrrim me kombi t4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim