MERCEDES 310 D i ardhur nga Zvicrra

Shitet nga: lati 12 Nën 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
shes kamjonet 310 dizell 2.8 viti 1995 i sapo ardhur nga Zvicrra dhe esht ne gjendje shum te mir me dogan dhe homologim te kryer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim