Mercedes C 220 Diesel -1996

Shitet nga: Arben Kuqi 07 Qer 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Pejë
Vetura mercedes 220 C Classe, diesel, model 1995/96, elegance, 160000 km te kaluara. Ngjyra e kaltër metalike JAVA. Posedon klima, airbag, ABS, electronic mbyllje, njëkohësisht me mbyllje bëhet edhe mbyllja/bllokada e motorit. Xhamat eletronike, pasqyret me nxemje dhe elektronike. Mbrojtëset e kokës pas pasagjerëve elektronik, kukin origjinal të mercedesit, montues me çelës, alofelge origjinale të mercedesit dhe goma pothuajse të reja. Ndërrues shpejtësie manual, 5 shpejtësi. Kasetofonin origjinal të mercedesit i punuar me Mahagon, zmadhues extra Sony 500 Watt. Tre pale çelesa.
Vetura është shumë e ruajtur. I blere nga fabrika dhe e vozitur vetem nga nje shofer.
Për çdo informatë shtesë ju lutemi na kontaktoni në numrin e telefonit në shpallje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim